اخبار

رادیو بازنشسته، رسانه جدید بازنشستگان کشوری راه اندازی شد

رادیو بازنشسته، رسانه جدید بازنشستگان کشوری راه اندازی شد

رادیو بازنشسته، رسانه جدید بازنشستگان کشوری راه اندازی شد
برنامه صوتی «رادیو بازنشسته، آوای تجربه» در قالب یک فایل صوتی در بستر فضای مجازی و اینترنت منتشر شود که علاوه بر انتشار صدای بازنشستگان در قالب نظرات، پیشنهادات و انتقادات، پاسخ کارشناسان به برخی مسائل مورد نیاز مخاطبان نیز در آن ارائه می گردد.
با تلاش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری و با همکاری سایر واحدهای این صندوق و بازنشستگان علاقه مند، برنامه صوتی «رادیو بازنشسته؛ آوای تجربه» با هدف ارتباط دو سویه این صندوق با بازنشستگان عزیز راه اندازی شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، امروزه ابزارهای مختلفی برای شنیده شدن صدای مخاطبان یک سازمان وجود دارد که «رادیو» یکی از رسانه های قدیمی و البته محبوب در بین جامعه بازنشستگان محسوب می شود.

براساس این گزارش، قرار است برنامه صوتی «رادیو بازنشسته، آوای تجربه» در قالب یک فایل صوتی در بستر فضای مجازی و اینترنت منتشر شود که علاوه بر انتشار صدای بازنشستگان در قالب نظرات، پیشنهادات و انتقادات، پاسخ کارشناسان به برخی مسائل مورد نیاز مخاطبان نیز در آن ارائه می گردد. 

این برنامه رادیویی قابل ذخیره سازی در گوشی تلفن همراه یا رایانه شخصی بوده و حاوی بخش های متنوع خبری، گزارش هفته، سلامتی، فرهنگ و هنر و همچنین موسیقی اصیل ایرانی، است که بصورت هفتگی، دقایقی را میهمان خانه های بازنشستگان خواهد شد. 

قرار است «رادیو بازنشسته، آوای تجربه» هر هفته از طریق سایت صندوق به نشانی cspf.ir و سایر بسترهای اینترنتی منتشر شود.

قسمت نخست این برنامه رادیویی را می توانید از طریق لینک زیر در سایت آپارات بشنوید:

https://www.aparat.com/v/QTu8q

۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۵
صندوق بازنشستگی کشوری |
تعداد بازدید : ۱۸۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید